Marcin Stec

6 i 7 września 2021r. w ramach projektu ,,My school is cool" uczniowie klas 7c,7d i 7e wzięli udział w warsztatach integracyjnych w Motyczu Leśnym zorganizowanych przez Szkołę Dobrego Wychowania Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Klasy 7c i 7d uczestniczyły w zajęciach pt. ,,Matematyczny Escape Room", natomiast klasa 7e w warsztatach pt. ,,Szkoła Przedsiębiorczości". Matematyczny Escape Room to pomieszczenie, z którego można się wydostać tylko po rozwiązaniu serii zagadek matematycznych. Uczniowie mieli więc możliwość wykorzystać umiejętności matematyczne w ciekawy sposób. Uczestnicy warsztatów ,,Szkoła Przedsiębiorczości" poznali proces organizacji i tworzenia firmy oraz specyfiki jej funkcjonowania. Musieli obliczać zyski i straty oraz przywidywać działania sprzyjające rozwojowi przedsiębiorstwa.
Wspólne zajęcia dostarczyły wszystkim uczniom nie tylko dobrej zabawy, ale były okazją do twórczej współpracy.

Zapraszamy do galerii>>