praca konkursowa

7 grudnia 2022r. w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie odbyło się podsumowanie XXXI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego "Moje Boże Narodzenie" pod Honorowym Patronatem  Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka i Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

Wyróżnienie w tym konkursie zdobyła nasza uczennica

MILANA SEWERIN z kl. VIIIa

Na wystawę pokonkursową zakwalifikowano prace:

AGATY KOWALSKIEJ   z kl.  IVc,

KAJI SAMORAŃSKIEJ  z kl. Vb,

ROZALII ZAJKOWSKIEJ  z kl. Via,

IGI BURY z kl. VIIc (opiekun s. Dorota Podsiad)

Prace zostały wykonane pod kierunkiem Małgorzaty Piaseckiej-Kozdęby.

GALERIA PLASTYCZNA

2021/2022

Martwe natury, pejzaże, portrety, drzewa, ptaki, kwiaty, zwierzęta, miasta przyszłości, bajkowe miasta, abstrakcje, „bazgroły”, kopie znanych obrazów, kompozycje inspirowane sztuką nowoczesną, prace wykonane różnymi technikami plastycznymi - to tylko niektóre przykłady pracy naszych uczniów na lekcjach plastyki w roku szkolnym 2021/2022. Zapraszam do obejrzenia ich twórczych „zmagań” w przedstawionej GALERII.

Małgorzata Piasecka-Kozdęba

nauczycielka plastyki