Marcin Stec

13 października 2021 roku czworo uczniów: Mateusz Aurzecki, Nikodem Filipiak, Nikola Kocot i Stanisław Zieliński, biorących udział w projekcie "My school is cool", uczestniczyło w międzynarodowych warsztatach online "Knowing me, knowing you".  Podczas spotkania mogli porozmawiać z  rówieśnikami z Bułgarii, Łotwy, Rumunii i Turcji. Poznali zainteresowania koleżanek i kolegów z zagranicy, wymienili  informacje o szkołach i ciekawostki na temat swoich krajów. Uczniowie mieli też możliwość komunikowania się w języku angielskim, a więc  praktycznego zastosowania wiedzy i umiejętności zdobytych w szkole. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy z radością wzięli udział w tym wydarzeniu i z niecierpliwością czekają na kolejne aktywności realizowane w ramach projektu.