caa polska czyta dzieciom spotkanie z rafaem haasa 5 20181012 1097645055

W dniu 26.09.2018 r. gościem ogólnopolskiej kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” był pan Rafał Hałasa- człowiek wielu talentów, który  przeczytał  zgromadzonym bajkę pt. „Szklana góra” oraz  wyświetlił film ze swoim udziałem w zawodach we wspinaczce sportowej na czas. Następnie opowiedział o treningach, przygotowaniach i udziale w mistrzostwach, w których dwukrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski. Obok wspinaczki  drugą pasją pana Rafała jest muzyka. Gra na instrumentach i występuje z zespołem muzycznym. Mieliśmy możliwość zobaczenia fragmentu  koncertu oraz najnowszego występu zespołu w telewizji. Pan Rafał zademonstrował również swoje umiejętności na żywo.  Zgromadzeni wysłuchali mistrzowskiego popisu gry na harmonijce ustnej i gitarze elektrycznej. Dzieci, klaszcząc, używając grzechotek, marakasów, talerzy czy  kołatek,  mogły aktywnie włączyć się i stworzyć  wyjątkowe dzieło muzyczne. Był również czas na zadawanie pytań i wspólne zdjęcia.

Pan Dyrektor Mirosław Wójcik w imieniu wszystkich zgromadzonych podziękował gościowi za przybycie i dzielenie się swoim muzycznym  doświadczeniem, zaś  dzieci wręczyły panu Rafałowi własnoręcznie wykonane obrazki.