PART 1576850185293

Z dumą i radością informujemy, że w dniach 18- 20 grudnia 2019 r. na ręce wychowawców klas przekazaliśmy egzemplarze przygotowanej przez nas gazetki.

Niestety, nie mieliśmy możności wydrukowania jej w większym nakładzie niż 175 sztuk, dlatego, pragnąc dotrzeć do możliwie najszerszego odbiorcy, posłużyliśmy się  systemem GAZETKA W RUCHU.

Otrzymaliśmy  wiele sygnałów zarówno od uczniów, jak i nauczycieli, że nasza inicjatywa trafiła w gusta czytelników, zatem już myślimy o drugim numerze pisemka.

Serdecznie dziękujemy za budujące komentarze. One nas uskrzydlają i motywują do dalszego działania.

A teraz pora na wyrażenie wdzięczności wszystkim tym, bez których Henio Głos z 6 E nie miałby szansy zabrać głosu, czyli dla:

Dyrekcji - za akceptację i poparcie naszego pomysłu,

Szkolnej Rady Rodziców - za pomoc w sfinansowaniu tego przedsięwzięcia i z nadzieją na jej dalszą hojność,

Pani psycholog Agnieszki Chrapowickiej - za podęcie z nami  współpracy, mimo ogromu własnych obowiązków,

Pana Roberta Samorańskiego - za gadżety- zachętki dla wszystkich uczniów klasy 6e, poświęcony czas, opracowanie graficzne oraz skład i druk gazetki.

Zespół Redakcyjny
E.M.