"Sztuka przestrzenna"
Cześć jestem Maja i mam 10 lat. Od przedszkola lubiłam tworzyć przestrzennie. Początkowo była to plastelina i modelina. Z czasem zaczęłam wyszukiwać i korzystać z innych materiałów jak: piankowa modelina, tykwa, materiał,drewno, druty, filc, długopis 3D, kamienie, glina, papier, plastik itp. Nie potrafie powiedzieć jak to sie stało, że zaczęłam tworzyć- jakoś tak samo z siebie wychodzi. Mam pomysł, "wizję" i staram się to wyrazić w moich pracach. Takie "robótki" sprawiają mi ogromną przyjemność, relaksują. Moja sztuka jeszcze nie jest ukierunkowana, wciąż się uczę i szukam tej odpowiedniej, jak na razie rozwijam mój warsztat i zdolności manualne. W tym wszystkim wspomaga mnie moja mama, pomaga mi wyszukiwać konkursy, motywuje mnie, pomaga w zbyt skomplikowanych wizjach, które mnie przerastają jak np. obsługa wiertarki :)

Moje osiągnięcia:
*Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Chciałabym być jak...-ulubiona postać literacka" Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 24 Lublin
*Wyróżnienie w szkolnym konkursie "Kulturalni i astertywni w sieci" SP nr 38
*1 miejsce w konkursie plastycznym "Polskie symbole narodowe oczami dzieci" SP nr 38
*1 miejsce w szkolnym konkursie na lapbooka "Unia Lubelska 1569" SP nr 38
*2 miejsce w szkolnym konkursie na "Najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową" Sp nr 38
*1 miejsce za udział w ogólnopolskim konkursie "Szopka Bożonarodzeniowa" SP nr 1 w Gdańsku
*1 miejsce w VII ogólnopolskim konkursie plastycznym pt" Moja ulubiona postać z utworów Marii Konopnickiej" SP nr 15 Jastrzębie-Zdrój
*wyróżnienie w VI ogólnopolskim konkursie plastycznym "Dzieła Aleksandra Fredry w malarstwie i rysunku" Towarzystwo Historyczne im.Szembeków
*1 miejsce w konkursie "Potworny Przytulacz" Instytut Dizajnu w Kielcach
*3 miejsce w międzynarodowym konkursie "ArsAstronomica" Planetarium Wydziału Nauk Ścisłych Przyrodniczych i Technicznych w Częstochowie

Oto moje prace i dyplomy: