IMG 20220913 171243

Ewa Zimny z klasy 2b jest laureatką konkursu "Klasztor w sercu miasta" 2021/2022 w kategorii wiekowej klasy I – III szkół podstawowych.
Jest to konkurs plastyczny, fotograficzny i literacki dla uczniów szkół lubelskich organizowany przez MDK pod Akacją w Lublinie i Klasztor OO. Dominikanów. Celem konkursu jest rozpropagowanie wiedzy o jednym z najistotniejszych miejsc w Lublinie, nierozerwalnie związanym z historią miasta, regionu i kraju oraz zainteresowanie nim uczniów lubelskich szkół. Podsumowanie Konkursu oraz otwarcie pokonkursowej wystawy prac odbyło się 13 września 2022r. w Sali Renesansowej Klasztoru OO. Dominikanów w Lublinie przy ul. Złotej 9.
Ewa systematycznie uczęszcza na dodatkowe zajęcia z rysunku, który jest jej pasją.