IMG 20220309 185948

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Włączając się do działań wspierających naród ukraiński, który stanął w obronie swoich granic i znajduje się w stanie wojny, zorganizowaliśmy w naszej szkole akcję "Pomóż, bo możesz".
Przeprowadzona została zbiórka darów rzeczowych: środków higienicznych, materiałów opatrunkowych,produktów spożywczych, kocy i śpiworów. Zebraliśmy tyle, darów wypełniły one całego busa. Za ten ogromny Dar Serca pragniemy złożyć wszystkim serdeczne podziękowanie. Rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za przyniesione dary a wolontariuszom i nauczycielom odpowiedzialnym za wolontariat szkolny za segregowanie, pakowanie i przetransportowanie do busa. Wszystkie rzeczy w dniu 02.03.2022 r. zostały przekazane do Caritas Diecezji lubelskiej.
Wiemy, że jeśli będzie znowu taka potrzeba, możemy  na Was liczyć.
Wolontariat szkolny