Marcin Stec

„Lato, lato, lato czeka…”

Nareszcie nadszedł czas upragnionego odpoczynku, zarówno dla Was, Drodzy Uczniowie, jak i dla nas - dorosłych.
Zanim jednak odetchniecie od szkoły, pozwólcie na chwilę refleksji.
To był niezapomniany  rok, szczególnie te ostatnie kilka miesięcy, kiedy musieliśmy zostać  w domu, zrezygnować z realizacji marzeń, spotkań… Powoli przystosowywaliśmy się do zupełnie innej szkoły i nie było to łatwe zadanie.
Dzisiaj, kiedy przed nami wakacje, chcielibyśmy powiedzieć, że pomimo tylu trudności daliśmy radę. Za uczniów klas ósmych trzymamy kciuki i życzymy, aby dostali się do wymarzonych szkół.
Świadectwa już wypisane, chociaż większość uczniów odbierze je dopiero  we wrześniu. Czas na dwa miesiące  się pożegnać. Korzystajcie z  tego, realizując, w miarę możliwości, swoje pasje, odpoczywając, łowiąc ryby, chodząc na grzyby, wędrując po górach…

Pozdrawiamy Was serdecznie! Do zobaczenia!

Dyrekcja,
Grono Pedagogiczne,
Pracownicy Szkoły

Na  koniec – niespodzianka, która ma na celu wywołać uśmiech na Waszych twarzach.

Słowa podziękowania należą się Panu Konradowi Bieleckiemu, za cenne wskazówki podczas realizacji całego projektu oraz przygotowanie wakacyjnych filmików.