DSC 0991Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
dzisiaj się rozstajemy po trudnym roku pracy. Wszyscy zasługują na słowa uznania i gratulacje. Wierzymy, że daliście z siebie tyle, ile każdy mógł. Ten czas doskonalił w nas wszystkich umiejętności wytrwałości, samodyscypliny, dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji, odwagi i poczucia wspólnoty, chociaż widywaliśmy się tylko przez oko kamerki. Teraz może bardziej niż kiedykolwiek doceniamy relacje, kontakty z kolegami i koleżankami, wspólne działanie. Teraz jest czas na to, aby zamknąć laptopy i wyłączyć komputery, wyciszyć na dłużej komórki i po prostu wyjść z domu. Życzymy Wam dobrych wakacji, wspaniałych podróży, ciekawych doświadczeń, radości z obcowania z naturą, nowych znajomości i pielęgnowania starych przyjaźni. Dbajcie o siebie i o innych, zachowujcie się bezpiecznie, nigdy nie traćcie rozwagi i trzeźwego myślenia. W trudnych i niespodziewanych sytuacjach szukajcie pomocy u dorosłych.
Przyjmijcie również życzenia od Ministra Edukacji i Nauki w załączonym liścieKLIK

Do zobaczenia we wrześniu.