Elżbieta Skowronek

W dniu 31.10.2023 roku przeprowadzona została pogadanka z dziećmi na temat wszystkich pór roku. Celem było pokazanie barw z jaką każda pora roku może się wiązać. Efektem rozmów była praca plastyczna z użyciem farb i zrobienie wystawy.

W dniu 24.10.2023 korzystając jeszcze z pory roku jaką jest jesień przeprowadzona została pogadanka z dziećmi na temat zwierząt. Które zwierzęta zostają u nas w kraju ?. Jak przygotowują się do nadchodzącej zimy?. Efektem było zrobienie pracy plastycznej o jeżach . Powstały jeże z jesienną fantazją.

W dniu 16.10.2023 tematem przewodnim były skarby jesieni. Z czym wiąże się jesień? Jakie skarby można znaleźć o tej porze roku i jak je wykorzystać ? Powstały przepiękne prace plastyczne dzieci.

W dniu 18.10.2023 z zebranych liści różnego koloru symbolizujące polską jesień ,dzieci wykonały ciekawą pracę twórczą. Efektem jest gazetka świetlicowa.

W dniu 20.10.2023 została wykonana praca plastyczna przestawiająca ,,jesienne drzewa pełne barw". Prace dzieci zostały uwiecznione na wystawie.