wizyta pana wojciecha cugowskiego w wietlicy 4 20221013 1820829566

W ramach cyklu zajęć „Człowiek i jego pasje” w poniedziałek 3 października  w świetlicy szkolnej gościliśmy Pana Wojciecha Cugowskiego – muzyka, gitarzystę, wokalistę i autora tekstów. Nasz gość opowiadał o swojej pracy, która też jest Jego pasją. Zagrał kilka utworów. Dzieci biorące udział w spotkaniu, stworzyły sekcję rytmiczną, towarzysząc muzykowi przy wykonaniu piosenki zespołu Oueen „We will rock you”. Pan Wojciech był również żywo zainteresowany pasjami uczniów, którzy chętnie się nimi dzielili. Na zakończenie nasz gość otrzymał laurkę od klasy 2b, specjalne podziękowanie oraz obrazek z sentencją Platona i z aniołem grającym na skrzypcach. Po spotkaniu był  czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy.