konkurs kartka

Szkolny konkurs plastyczny  dla klas I - III

Organizator konkursu: nauczyciele, wychowawcy świetlicy

Monika Kozak, Dorota Dąbrowska

Cele konkursu:

1. Popularyzowanie polskich tradycji świątecznych.
  2. Rozwijanie zdolności plastycznych dzieci.
  3. Umożliwienie uczniom zaprezentowanie swojego talentu.
  4. Poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III.
  2. Każdy uczestnik może dostarczyć na konkurs dowolną ilość prac, wykonaną jedną z technik plastycznych (np. rysunek, malarstwo, collage, wyklejanka, wydzieranka itd.) w rozmiarze A6.
  3. Do kartki należy dołączyć metryczkę z imieniem, nazwiskiem ucznia oraz klasą. Prosimy o nienaklejanie metryczek na kartki.
  4. Udział w konkursie oznacza udzielenie organizatorowi prawa do zamieszczenia na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 38 imienia i nazwiska ucznia oraz publicznej prezentacji zgłoszonej pracy.
  5.  Prace należy składać w świetlicy szkolnej sala nr 4 do dnia 22.03.2021r.
  6. O wyłonieniu zwycięzców decyduje powołana przez organizatora komisja konkursowa w składzie: kierownik świetlicy szkolnej pani Bożena Poniewozik, pani Lesia Sobolivska, pani Monika Głogowska.
  7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Szkoły Podstawowej nr 38 w Lublinie.
  8. Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy pamiątkowe oraz nagrody.
  9. Prace pokonkursowe  zostaną wykorzystane jako kartki świąteczne dla osób potrzebujących.