Radosław Suski

adrian dang xuan w ramach cyklu czowiek i jego pasja 7 20200303 1279870286

W dniu 18 lutego 2020 r. gościliśmy w naszej świetlicy Adriana Dang Xuan w ramach cyklu ,,Człowiek i jego pasja”. Gość opowiadał nam o pasji śpiewania, podróżowania, występach w filmach i reklamach. Wytłumaczył znaczenie swojego nazwiska. Opowiadał o swoich szkolnych doświadczeniach, zachęcał uczniów do szanowania każdego niezależnie od koloru skóry, pochodzenia czy wiary.

A co Adrian sądzi o spotkaniu u nas?

"Dzisiaj miałem przyjemność uczestniczyć jako gość w cyklicznym spotkaniu dla dzieci "Człowiek i jego pasje" ze Szkoły Podstawowej nr 38 w Lublinie. Podzieliłem się niestety częścią wybranych moich pasji i zainteresowań, ponieważ zwyczajnie zabrakło czasu, ale za to dzieciaki.. cudowne, masa konkretnych i mądrych pytań. Najbardziej pytanym tematem był program Śpiewajmy razem. All Together Now ??

Bardzo dziękuję Ewa Rycerz oraz całemu gronu pedagogicznemu z dyrekcją na czele za zaproszenie i tak miłe przyjęcie!! ?

Swoją karykaturę powieszę w specjalnym miejscu ?❤️"