Bez tytułu

Dnia 24 września 2020 r. w Ratuszu odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin za rok szkolny 2019/2020. Naszą Szkołę reprezentował dyrektor Mirosław Wójcik, nauczyciel wf Anna Kazubek oraz Julia Klajda – uczennica 7b
i reprezentantka szkoły.

Igrzyska rozpoczęły się 24 września 2019 roku sztafetowymi biegami przełajowymi.
W kolejnych tygodniach nasza Szkoła uczestniczyła w tej sportowej rywalizacji na boiskach,
w halach, na basenie i na stadionie, by walczyć o punkty i medale. Niestety, z powodu pandemii COVID-19, na początku marca br. podjęto decyzję o zwieszeniu rozgrywek, a 14 kwietnia zadecydowano o zakończeniu rozgrywek na etapie z marca i na tej podstawie sporządzono klasyfikację końcową.

W ramach Igrzysk Dzieci dziewczęta z naszej szkoły zdobyły I miejsce, a chłopcy uplasowali się na II pozycji.

Natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajęli IV miejsce.

Klasyfikacja końcowa 2019/2020 przedstawiała się następująco:

Igrzyska Dzieci dziewcząt

1. Szkoła Podstawowa nr 38
  2. Szkoła Podstawowa nr 16
  3. Szkoła Podstawowa nr 23

Igrzyska Dzieci chłopców

1. Szkoła Podstawowa nr 16
  2. Szkoła Podstawowa nr 38
  3. Szkoła Podstawowa nr 23

Naszych sportowców do rywalizacji przygotowywali nauczyciele w-f-u: p. Anna Kazubek,
p. Ewa Ryczek, p. Dariusz Harasymiuk, p. Andrzej Wilczyński i p. Wojciech Kloc.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do systematycznych treningów, które na pewno zaowocują nowymi medalami.

IMG 20200928 WA0000

IMG 20200928 WA0001