Radosław Suski

wspaniay sukces sportowy szymona modacha na mistrzostwach wiata w karate tradycyjnym 2 20191119 1616726946

Z dumą i ogromną radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Szymon Mołdach z klasy VIa osiągnął wspaniały sukces sportowy.

10 listopada 2019 w miejscowości Brno w Czechach odbyły się II Mistrzostwa Świata Dzieci, Kadetów i Juniorów w Karate Tradycyjnym, w których Szymon brał udział jako reprezentant swojego klubu.
Startując w swojej kategorii wiekowej w konkurencji kumite z zawodnikami ze stopniem zaawansowania 3-1 KYU, zajął czwarte miejsce - plasując się tym samym jako jedyny Polak w ścisłej światowej czołówce.

Szymon jest zawodnikiem Klubu Karate Tradycyjnego Chidori i trenuje pod okiem Sensei Pawła Pieleckiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Szymonowi dalszych sukcesów!

Zapraszazmy do galerii