tc09.2021

Szanowni Państwo,

w dniach 17-18 września na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie odbędzie się sprawdzian kondycji po wakacjach.

Pierwszy start w piątek o godz. 15:00, kolejne co 30 minut, w grupach 20 osobowych. Ostatni start o 20:30, natomiast w sobotę (12.06) startujemy o godzinie 9:00, a ostatni bieg o godzinie 12:30.

Zapraszamy wszystkich biegaczy - bez względu na wiek (dla niepełnoletnich wymagane wypełniona przez opiekuna deklaracja i oświadczenie covid).
Wszyscy, którzy wezmą udział w teście otrzymają butelkę wody oraz pamiątkowy certyfikat, a na pierwszych 100 uczestników będą czekały tradycyjnie pamiątkowe gadżety.

Kolejny raz został przygotowany też specjalny konkurs dla szkół! -> Placówki, z których w wydarzeniu weźmie udział największa liczba uczniów, otrzymają 2000 zł na sprzęt sportowy!!! WYGRAJMY PO RAZ DRUGI!!!!!

PRZYJDŹMY CAŁYMI RODZINAMI, PODAJMY NUMER NASZEJ SZKOŁY I WYGRAJMY!!!!
Uczniowie biorący udział w Teście Coopera otrzymają ocenę celującą z WF za dodatkową aktywność na rzecz szkoły!!!

Więcej informacji na stronie:

lub

Deklaracja uczestnictwaKLIK