dyplom

Dnia 8 maja 2023 roku czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym “4! - CZWÓRKA SILNIA” zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie. Konkurs miał na celu wzbudzanie i rozwijanie zainteresowań matematycznych oraz kształtowanie samodzielnego, twórczego myślenia. Uczestnicy byli oceniani indywidualnie oraz drużynowo.

12 maja odbyło się ogłoszenie wyników i podsumowanie całego konkursu. Miło nam poinformować, że IV miejsce w klasyfikacji indywidualnej uzyskał Tymon Szkołut z klasy 8b. Drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie: Tymon Szkołut kl. 8b, Dawid Król kl. 8d, Maksymilian Kupczak kl. 8d, Kacper Krukowski kl. 8e wywalczyła III miejsce!

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Monika Piskorowska

druzyna