laureaciSzanowni Państwo, Drodzy Uczniowie! Z ogromną przyjemnością i satysfakcją informuję, że uczennice naszej szkoły z klasy 5c: Anna Kowalska, Karolina Nosalewicz, Maria Rodzik, Weronika Werens,  zdobyły I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie: „Co nam przekazują Zesłańcy Sybiru?” w kategorii multimedialnej dla szkół podstawowych. Nadesłano 129 prac, które zostały ocenione przez jury w składzie: Przewodniczący: prof. dr hab. Eugeniusz Niebelski –  Katedra Historii XIX wieku Instytutu Historii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Członkowie jury: p. Janusz Pawłowski – prezes Związku Sybiraków Oddział w Lublinie, p. Krystyna Świrniak-Mateuszuk – rzecznik Związku Sybiraków Oddział w Lublinie, p. Zbigniew Jóźwik – dr nauk przyrodniczych, artysta grafik, poeta oraz p. Jan Rybojad – członek Związku Sybiraków. Serdecznie gratulujemy takiego wyniku, tym bardziej, że temat był naprawdę trudny a konkurencja bardzo duża. Opiekunem uczennic była pani Jolanta Sobkowicz.