laureaci konkursow przedmiotowych 2021 15 20210618 2061385774

W dniach 11 i 17 czerwca 2021 r. odbyły się uroczystości związane z wręczeniem nagród dla Laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez  Lubelskiego Kuratora Oświaty. Pierwsza uroczystość 11 czerwca zorganizowana była w Zespole Szkół nr 13 przy ul. Berylowej dl a Laureatów, którzy uzyskali jeden tytuł. Nagrody wręczył p. Wicekurator Eugeniusz Pelak.  Podziękował uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i ogromny wysiłek włożony w przygotowania do konkursów oraz życzył dalszych sukcesów.

W tej części uroczystości nagrodzonych zostało siedmioro naszych uczniów:

1. Jakub Basak klasa 8 d biologia przygotowany przez p. Beatę Niedźwiadek
  2. Aleksander Gryma klasa 8 d język angielski przygotowany przez p. Edyta Szymańską
  3. Olga Piątek klasa 8 c język angielski przygotowana przez p. Anna Gołębiowską
  4. Paweł Ściborek klasa 8 c język angielski przygotowany przez p. Anna Gołębiowską
  5. Karolina Studenny klasa 8 c język angielski przygotowana przez p. Anna Gołębiowską
  6. Katarzyna Zdeb klasa 8 b język angielski przygotowana przez p. Magdalena Piasecką
  7. Maja Podniesińska klasa 7a język angielski przygotowana przez p. Anna Gołębiowską

My także przyłączamy się do tych życzeń, gratulujemy i dziękujemy naszym uczniom podejmującym wyzwania mimo trudnego czasu pandemii oraz nauczycielom, którzy ich przygotowywali , jak widać z sukcesem.

Druga część uroczystości miała miejsce w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Tutaj zaproszeni byli Laureaci, którzy uzyskali więcej niż jeden tytuł. Wśród nich znalazła się także nasza uczennica Weronika Kucharuk z klasy VII f. Weronika zdobyła tytuły Laureata w konkursach przedmiotowych z biologii i języka angielskiego. Do konkursów przygotowywały uczennicę p. Beata Niedźwiadek i p. Dorota Wereska. W uroczystym wręczeniu nagród brali udział p. prof. Przemysław Czarnek Minister Edukacji i Nauki, p. Lech Sprawka Wojewoda Lubelski, p. Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty, p. Mariusz Banach Wiceprezydent Miasta Lublin, p. Krzysztof Staruch Dyrektor LSCDN.

Weronice serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć w przyszłości. Warte podkreślenia jest również, że Weronika podwójny tytuł Laureata zdobyła będąc uczennicą klasy siódmej.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim Laureatom, jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy i gratulujemy nauczycielom, którzy przyczynili się do Waszego sukcesu. Państwa praca przynosi dobre owoce i buduje dobry wizerunek naszej szkoły, jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 38 w Lublinie