Marcin Stec

Szanowni Państwo,
poniżej z ogromną radością przekazuję treść komunikatu końcowego Ogólnopolskiego Konkursu na kampanię reklamową Biblioteki Internetowej „Wolne lektury” oraz promocji czytelnictwa, który odbył się w październiku pod patronatem honorowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Edukacji Narodowej Polskiej Izby Książki.
„Bardzo miło nam poinformować, że znamy już zwycięzców III edycji konkursu #cojaczytam!
Jury w składzie Paulina Holtz, Olga Wróbel i Ilona Siwak zakończyło obrady i zdecydowało o przyznaniu nagród I, II i III miejsca oraz wyróżnień dla trzech zespołów konkursowych.
Jury zdecydowało przyznać także Grand Prix. Otrzymuje ją zespół ze Szkoły Podstawowej nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie, który przygotował kampanię pt. „Wspieraj i czytaj”. Zespół pracował w składzie: Mateusz Chęć, Maciej Godula, Tomasz Najs i Lena Piróg pod opieką Pani Jolanty Sobkowicz. Wybór zwycięzców nie był łatwy – Wasze działania były bardzo pomysłowe i wspaniałe, bez wątpienia zachęciły do czytania wiele osób. Czytanie to świetna przygoda, do której warto przekonywać ludzi. Wy dołączyliście do jednej, ogromnej kampanii #cojaczytam – każdy może wpisać ten hasztag w media społecznościowe i zobaczyć, w jak ciekawy sposób można promować czytelnictwo! Gratulujemy!”
Jesteśmy bardzo dumni z uczniów naszej szkoły i zwycięzcom życzymy kolejnych tak spektakularnych sukcesów!

Zachęcamy do ponownego obejrzenia zwycięskiego projektu.

JS