bohateron kartka.1

Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie, jak co roku, włączyła się w działania związane z upamiętnieniem i uhonorowaniem uczestników Powstania Warszawskiego w ramach akcji BohaterON.

W tym roku formuła akcji została zmieniona, zrezygnowano z indywidualnego przygotowywania kartek-laurek przez uczniów, co robiliśmy do tej pory. Tym razem należało przekazać Powstańcowi Warszawskiemu jedną pamiątkę z życzeniami wspólnie wykonaną przez uczniów szkoły. Mogły to być życzenia w postaci wspólnej kartki, listu, plakatu, pamiętnika czy kolaż z prac uczniów.

Uczniowie, pod opieką nauczyciela historii Renaty Seroki oraz nauczyciela plastyki Małgorzaty Piaseckiej-Kozdęby, wykonali taką pamiątkę i przekazali Powstańcowi Warszawskiemu za pośrednictwem Organizatora Akcji.