P&R#Admins

W miniony piątek, 13 października 2017 r., nasza szkolna społeczność uczciła 244. rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnów w obecności sztandaru szkoły. Po jego wyprowadzeniu głos zabrał pan dyrektor Mirosław Wójcik, który serdecznie podziękował wszystkim pedagogicznym oraz niepedagogicznym pracownikom za ich codzienny trud i nagrodził wybranych za osiągnięcia dydaktyczne oraz szczególne zaangażowanie w życie szkoły. Gorące podziękowania i życzenia w imieniu Rodziców złożyła także przewodnicząca RR, pani Kamila Świderska.

Następnie uczniowie klasy IVa przygotowani przez panią Annę Czyżewską oraz uczniowie z klas IVe i VIa przygotowani przez panią Elizę Majewską zaprezentowali montaż słowno - muzyczny. Zebrani mieli okazję poznać genezę obchodzonego święta, wysłuchać okolicznościowych wierszy i piosenek, a ponadto obejrzeć widowiskowe pokazy: karate, żonglerki, jazdy na monocyklu oraz tańca nowoczesnego.

Uroczystość uświetniły występy szkolnego chóru pod kierownictwem pani Anny Bieleckiej. O oprawę plastyczną zadbała pani Małgorzata Piasecka - Kozdęba, a o dźwiękową - pan Dariusz Harasymiuk.  Akademie poprowadził tradycyjnie pan Andrzej Wilczyński.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości