Plakat na wydarzenie Edukacja przyszłości

Szanowni Państwo !

Serdecznie zapraszamy na otwarte wydarzenie pn.: „Edukacja przyszłości ”. Celem spotkania będzie określenie potrzeb, wyzwań i propozycji związanych z przyszłością edukacji w kontekście tworzenia wizji rozwoju Lublina. Wspólnie zastanowimy się nad tym, jaka wiedza, jakie umiejętności, kompetencje będą kluczowe w trakcie następnych 10 lat. Co możemy zrobić razem na rzecz rozwoju edukacji, tworzenia satysfakcjonującej oferty edukacyjnej na poziomie miasta? Wydarzenie zostanie przeprowadzone metodą otwartej przestrzeni . Uczestniczki i uczestnicy sami zdecydują o jakich obszarach z zakresu szeroko rozumianej edukacji formalnej, czy pozaformalnej, będą rozmawiać.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką edukacji, w tym: osoby uczące się z każdego poziomu edukacji, rodziców, osoby studiujące, przedstawicieli i przedstawicielki samorządów szkolnych, kadrę pedagogiczną, osoby zajmujące się edukacją w organizacjach pozarządowych, grupach formalnych, nieformalnych, pracodawców oraz prowadzących działalność powiązaną z edukacją. Informacje pozyskane podczas wydarzenia będą stanowiły materiał do dalszych prac analityków nad przygotowaniem projektu Strategia Lublin 2030 .

Spotkanie odbędzie się 24 lutego 2020 r. (poniedziałek) w godzinach 16:30 – 20:15 w Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie, przy ul. Bursztynowej 22 . Będzie tłumaczone na Polski Język Migowy. Wydarzenie ma charakter otwarty, bez ograniczeń wiekowych.
Zapewniamy kącik dla dzieci.

Więcej informacjiklik