Radosław Suski

z niemieckim wiesz wicej 13 20191211 1825061262

W dniu 28.11 uczniowie klas: Va, Vb, Vc, Vd i Vfudali się wraz z wychowawcami do Domu Kultury LSM, gdzie wzięli udział w niezwykłym show prowadzonym przez pana Joachima Heckera – gościa z Niemiec, autora licznych publikacji dla najmłodszych dotyczących eksperymentów z dziedziny nauk przyrodniczych. Nasi uczniowie mieli okazję podejrzeć podczas warsztatów obraz człowieka w podczerwieni, poznać właściwości styropianu, dowiedzieć się jak powstaje sztuczny śnieg, a także posłuchać muzyki granej na tzw. „wodnych organach”. Całe show prowadzone było e języku niemieckim. Nasi uczniowie mimo, że rozpoczną swoją przygodę z tym językiem dopiero za dwa lata, brali czynny udział w warsztatach i co najważniejsze wspaniale się bawili!