sp38 info

Szanowni Państwo,  Drodzy Uczniowie !

W związku ze zbliżającym się egzaminem ósmoklasisty zapraszam naszych uczniów klas ósmych jutro tj. 11 kwietnia 2019 r. o godz. 10.30 na spotkanie z dyrektorem szkoły.

Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 38 przy ul. Pana Wołodyjowskiego 13 na korytarzu szkolnym ( na parterze ), w związku z egzaminami ósmoklasisty, które będą przeprowadzone w dniach: 15,16 i 17 kwietnia 2019 r.

Celem spotkania jest przypomnienie zasad obowiązujących podczas egzaminu, a także udzielenie uczniom wskazówek natury technicznej i organizacyjnej.

Mam nadzieję, że to spotkanie pozwoli uczniom i rodzicom,  z większym spokojem myśleć o zbliżających się egzaminach.

Serdecznie zapraszam,

Mirosław Wójcik