kartki dla kombatantow 1 20181218 1573126882

W ramach akcji „Kartka świąteczna dla Kombatanta” uczniowie Szkoły Podstawowej nr 38 w Lublinie wykonali ponad 70 kartek świątecznych, w których oprócz życzeń znalazły się podziękowania za poświęcenie i odwagę, jaką wykazali się Kombatanci w czasach walki o wolną i niepodległą Polskę.

Własnoręcznie wykonana kartka Bożonarodzeniowa to nasza forma podziękowania i wdzięczności dla Kombatantów. Kartki zostaną dołączone do przygotowanych przez Fundację im. Kazimierza Wielkiego paczek świątecznych i doręczone przez wolontariuszy do Kombatantów na terenie całej Polski.

W akcji wzięły udział klasy:  IIb, IVa, IVb, IVc, IVf, Va, Vb, Vc, Vd, Ve, Vf, VIa, VIb, VId.