Radosław Suski

msza swieta zakonczenie roku szk 2017 2018 12

Dnia 21.06.2018 r. uczestniczyliśmy we Mszy św. w parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu na Poczekajce z racji zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Mszy św. przewodniczył proboszcz O. Waldemar Grubka, a koncelebrował O. Andrzej Cebula. Dziękowaliśmy Bogu za Łaski otrzymane w tym roku szkolnym, którymi hojnie Pan Bóg nas obdarzył.

Drugą intencją tej Mszy św., była intencja dziękczynno-błagalna za O. Proboszcza, Który wkrótce, bo w lipcu, odejdzie do klasztoru do Warszawy. Swoją posługę w naszej parafii pełnił przez 12 lat. Dziękowaliśmy przede wszystkim za dar Jego kapłaństwa, za to, że prowadził nas do Boga.

Podczas Eucharystii śpiewała szkolna schola złożona z uczennic klas od trzecich do szóstych, której towarzyszył wiernie tato Agatki i Wojciecha, pan Grzegorz Rydz. Czytania i modlitwę wiernych czytali uczniowie klas VII – Mikołaj Brewczak i Jakub Kołtun.

Podziękowania i życzenia złożyły uczennice kasy IVf Maria Lewkowicz oraz Iga Bury, Pan Dyrektor Mirosław Wójcik, Pan Wicedyrektor Jerzy Jarosiński oraz Pani Kamila Świderska – Przewodnicząca Rady Rodziców w naszej szkole. Podziękowano O. Proboszczowi za bardzo dobrą współpracę, obecność i towarzyszenie nam w ważnych dla nas momentach.

O. Proboszcz pożegnał także s. Laurę Zyzik pracującą 6 lat w naszej szkole oraz s. Iwonę Turowską, pracującą 2 lata. W nowym roku szkolnym, Siostry udadzą się do innych szkół w Częstochowie i w Zwoleniu.

Dziękujemy Wam Kochani za to, że byliście z nami, za uśmiech, radość i wielkie serce.

Życzymy Wam:

Miłości – by więcej kochać,

Ufności – by więcej wierzyć,

Pokoju – by żyć w zgodzie z Bogiem i innymi.

Niech Pan Wam błogosławi!