Paulina Puto

z wizyt w przedszkolach 5 20180619 1120888644

W maju Szkolne Koło Teatralne z SP 38 w Lublinie odwiedziło okoliczne przedszkola, a mianowicie Przedszkole nr 46, 48, 69, 72 oraz prywatne przedszkole „Strumyk”.

Z myślą o najmłodszych uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Pauliny Puto przygotowali zabawne przedstawienie pt. „Zamieszanie w krainie bajek”.  Wychowankowie przedszkoli mogli zobaczyć, jak Wróżki Złej Mocy pomieszały różne baśnie i ich bohaterowie zagubili się w baśniowej krainie. Na szczęście zmartwienia poszły precz, gdy przybyła Królowa Baja i wszystkie postaci mogły wrócić do swoich bajek.

W przedstawieniu nie zabrakło układów tanecznych, śmiesznych sytuacji i pouczających piosenek. Dzięki zabawnej treści i krótkiej formie dzieci we wszystkich odwiedzanych przedszkolach z zainteresowaniem oglądały spektakl.

Na zakończenie wspólnie z przedszkolakami odśpiewaliśmy piosenkę finałową. Potem przyszedł czas na podziękowania i pamiątkowe zdjęcie. Cieszymy się, że wywołaliśmy na twarzach naszych młodszych kolegów uśmiech. Zostaliśmy też zaproszeni w gościnne progi przedszkoli za rok.