rozpoczcie roku szkolnego 2023 2024 22 20230906 2018087861

Tak niedawno zaczynały się wakacje, a już 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/24.

Podczas krótkiej części artystycznej uczniowie klas II-VIII zadawali sobie pytanie, co jest dla nich najważniejsze, o czym marzą. Nie zabrakło też nawiązania do wydarzeń historycznych - wybuchu II wojny światowej i tragedii najmłodszych Polaków.

Na koniec uroczystości otrzymali życzenia, by realizowali w szkole marzenia, wierzyli w siebie, odkrywali swoje pasje, rozwijali talenty. Nie zapomniano także o  wszystkich pracownikach szkoły i rodzicach, którym życzono: przespanych nocy i by każdy dzień był  dla nich bardzo owocny.

To był też szczególny dzień dla uczniów, którzy po raz pierwszy przestąpili progi naszej szkoły. Cieszymy się z ich obecności. Życzymy tylko dobrych niespodzianek, uśmiechu i radosnego zgłębiania tajników wiedzy.