itv38

Z ogromną radością informuję, że ruszyła szkolna telewizja internetowa itv38. Dzięki funduszom z "Laboratoriów Przyszłości", "Szkolnego Budżetu Obywatelskiego" oraz dofinansowaniu Rady Rodziców stworzyliśmy doskonale wyposażone studio z profesjonalną obsługą.
Opiekunami Zespołu redakcyjnego są: pani Jolanta Sobkowicz oraz pan Marcin Gnat. W skład zespołu redakcyjnego wchodzą wybrani uczniowie klas ósmych. Zespół realizacji technicznej stanowią uczniowie: Maciej Godula, Maks Kupczak oraz Tomasz Najs z klasy 8d. Oni opracowali intro czołówki, zaś logo tego przedsięwzięcia zaprojektowała itv38Lena Pirógitv38 również z klasy 8d. Opiekę merytoryczną nad stroną techniczną sprawuje pan Marcin Stec oraz Piotr Dobrowolski. Pod ikonką(prawe menu) będą umieszczane różne materiały filmowe oraz kolejne odcinki wiadomości. Zachęcamy do zgłaszania zespołowi redakcyjnemu ciekawych tematów do realizacji. Życzymy wszystkim miłego oglądania.

Jolanta Sobkowicz