Dobrze jest mieć mieć taką szkołę, której można powierzyć edukację swojego dziecka! Gdzie jest taka szkoła? W Lublinie przy ul. Pana Wołodyjowskiego 13.Dlaczego warto do nas przyjść? Bo oferujemy uczniom: przyjazną infrastrukturę, ciekawe projekty edukacyjne, indywidualne podejście do każdego ucznia, dostosowanie metod i form pracy do możliwości oraz potrzeb rozwojowych dzieci, rozwijanie ich pasji i zainteresowań, dobre przygotowanie do egzaminów końcowych a także przygotowanie do udziału w różnorodnych konkursach przedmiotowych i tematycznych. Dbamy o rozwój fizyczny dzieci, rozwijamy ich potrzebę aktywności ruchowej, zapewniamy ciekawe zajęcia świetlicowe w postaci działań kreatywnych, spotkań z ludźmi z pasją.
Zapraszamy do obejrzenia filmiku promocyjnego oraz zachęcamy do "zwiedzania" strony internetowej naszej placówki i czekamy na Państwa 9 marca 2023 r. w godz. 16.00 - 18.00.