Szanowni Państwo,

Informujemy, że 15 grudnia 2022 r. odbędą się Rekolekcje Adwentowe organizowane przez Proboszcza Parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka w Lublinie na Poczekajce dla uczniów klas 1-8. Rekolekcje odbędą się  w Sali gimnastycznej w trzech turach pod opieką nauczycieli uczących na poszczególnych godzinach zgodnie z następującym harmonogramem:

• o godz.   9. 00 - 10.30 klasy 4-6.
  • o godz.  11.00 – 12.00 klasy: 1-3.
  • o godz.  12.50 – 14.15 klasy: 7-8.

Msza Święta rekolekcyjna w tym dniu odbędzie się o godz. 16. 30 w Kościele w Parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka w Lublinie na Poczekajce. We Mszy Świętej uczniowie uczestniczą pod opieką rodziców. Nie będzie organizowane zbiorowe wyjście ze szkoły.

Dwie ostatnie lekcje zostaną skrócone po 15 minut, wszystkie lekcje zakończą się o godzinie 15.00 tak aby uczniowie wrócili do domu i mogli udać się na Mszę Świętą do Kościoła.