gala3

W dniu 22 czerwca 2022 r. w Zespole Szkół nr 13 w Lublinie, przy ulicy Berylowej 7,  odbyła się uroczysta gala, której celem było uhonorowanie laureatów konkursów artystycznych (literackich, plastycznych, multimedialnych itp.).  Dyplomy i podziękowania wręczała uczniom, nauczycielom i dyrektorom szkół p. Ewa Dumkiewicz – Sprawka, Dyrektor Departamentu Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin oraz p. dr Mariusz Banach, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin.

Naszą Szkołę reprezentowała uczennica klasy 8e Maja Samorańska, która otrzymała wyróżnienie, w szczególności za sukces odniesiony w V Międzynarodowym Konkursie „My Town”: „Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem wytrwałości, dojrzałości i odpowiedzialności”.

W skład delegacji naszej Szkoły wchodziła ponadto p. Dyrektor Teresa Hamryszczak oraz nauczyciel-opiekun uczennicy Renata Seroka.

Maja otrzymała od Prezydenta Miasta Krzysztofa Żuka dyplom, nagrodę książkową oraz stypendium, a także życzenia niestającego zapału w realizacji zamierzeń i ambitnych planów.  Nauczycielka otrzymała podziękowania i wyrazy uznania dla pełnej zaangażowania pracy pedagogicznej.

RS