Marcin Stec

16 marca 2022r. w naszej szkole odbywały się rekolekcje wielkopostne. Zaprosiliśmy na nie ojca Michała Gawrońskiego, kapucyna. Ojciec przyjechał do nas aż z Olsztyna. Podczas nauki przypomniał, że w swoim postępowaniu jesteśmy wolni i w tej wolności powinniśmy wybierać dobro. Czasem możemy być leniwi, jak Kubuś Puchatek, ale trzeba to lenistwo przezwyciężać miłością do drugiego człowieka. Podczas Mszy świętej ojciec Michał przypomniał, że jesteśmy jednością, każdy z nas należy do Pana Jezusa. Dlatego mamy żyć w zgodzie i miłości. Dziękujemy ojcu Michałowi za piękne nauki. Zapraszamy n kolejne spotkania. Dziękujemy Dyrekcji, uczniom, rodzicom, wychowawcom i wszystkim osobom zaangażowanym w rekolekcje. Niech będą one ziarnem, które wyda owoc dobrego przygotowania do nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Siostry katechetki

Galeria zdjęć >>>