EkoEksperymentarium i EkoŚwięta

Uczniowie klas: 4b, 4c, 5b, 5c, 7b, 7c, 7d, 7e na lekcjach przyrody, biologii, fizyki i chemii w zakresie edukacji przyrodniczej wzięli udział w projekcie edukacyjnym EkoEksperymentarium.

Projekt ten uczy i rozwija dobre praktyki ekologiczne u dzieci. Pokazuje jak świadomie robić zakupy, sprzątać czy oszczędzać wodę – wszystko to w formie gry odzwierciedlającej codzienne czynności.

Nagrodą w grze jest przede wszystkim świadomość wprowadzanie drobnych zmian, które zmieniają świat na lepszy 😊

Poniżej dyplomy dla naszych wspaniałych Ekoklas!

Z okazji zbliżających się świąt Zespół Mamy Projekt i EkoEksperymentarium przygotowali specjalną wirtualną świąteczną kartkę z pastorałką, przepisem na pierniczki i pomysłami na ekoprezenty.

Zapraszam wszystkich do zabawy! 😊 KLIK

Certyfikat  Dyplom IV bDyplom IV c  Dyplom VII bDyplom VII c  Dyplom VII d  Dyplom VII eDyplom V b  Dyplom V c

Ze świątecznym "ho, ho, ho",

Tomasz Dziak