Marcin Stec

Dyrektor Szkoły informuje, że od dnia 20 grudnia 2021 r. do dnia 09 stycznia 2022 r. zawiesza się zajęcia stacjonarne w Szkole Podstawowej nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie w związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zajęcia będą realizowane przez nauczycieli w formule zdalnej za pomocą aplikacji Teams. Nauczyciele prowadzą zajęcia zgodnie z godzinami ustalonymi w obowiązującym stacjonarnym planie lekcji. W przypadku nauczycieli wspomagających, nauczyciel uczestniczy w zajęciach stacjonarnie lub online obserwując zajęcia i wspomagając ucznia w przyswajaniu przekazywanych treści.

Mirosław Wójcik