Radosław Suski

wn1

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie, Przyjaciele SP 38,

Wspólnie sprawimy, że nasza szkoła zyska nową przyjazną dla ucznia przestrzeń. Zapraszam gorąco do współpracy w dniach od 9 do 31 sierpnia 2021 r. w ramach projektu „Otwarta Szkoła”Pracujemy ile chcemy i kiedy nam najbardziej odpowiada. Można zadeklarować udział w pracach nawet przez pół godziny…

„Otwarta Szkoła” to projekt realizowany przez Szkołę Podstawową nr 38 im. Henryka Sienkiewicza przy udziale Fundacji Beetle, Domu Słów, Wydziału Artystycznego UMCS oraz wolontariuszy. Naszą przewodniczką w zmianach jest Pani Alina Januszczyk.

Prace zmieniające wizerunek szkoły i jej przestrzeń na bardziej przyjazną i atrakcyjną dla ucznia przeprowadzimy od 9 sierpnia 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r. Będzie nam niezmiernie miło wspólnie dokonywać tych zmian. Zapraszamy do bezpośredniego udziału    w twórczej pracy. Wspaniała przygoda i satysfakcja są gwarantowane.

Jak zgłosić swój udział w projekcie ?

Należy zadeklarować swój udział w pracach poprzez przesłanie deklaracji pocztą elektroniczną email na jeden z dwóch adresów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu należy podać następujące informacje:

1. Kto zgłasza chęć udziału w pracach ( imię i nazwisko, proszę również podać swój adres email do kontaktu, uczniowie powinni mieć zgodę rodziców lub opiekunów prawnych);
  2. Kiedy deklarujemy swój udział ( należy zadeklarować dowolny dzień między 9 a 31 sierpnia 2021 r., z wyłączeniem sobót i niedziel );
  3. Godziny w jakich możemy pracować w deklarowanym dniu ( dowolne godziny między 9.00 a 15.00 ).

Zakres prac powierzonych osobom deklarującym swój udział dopasowany jest do indywidualnych możliwości. Można zgłosić gotowość do pracy w wybranym przez siebie dniu, w określonych przez siebie godzinach, deklaracja może obejmować np. jedną lub dwie godziny, nie musimy deklarować całego dnia.

Założeniem projektu jest włączenie w działania społeczności szkolnej SP nr 38, uczniów, nauczycieli i rodziców, stąd kierujemy zaproszenie do wszystkich zainteresowanych bezpośrednim udziałem w prowadzonych pracach zmieniających przestrzeń naszej szkoły na bardziej przyjazną uczniom i nauczycielom, otwartą na rodziców i przyjaciół naszej placówki. Nasze działania obejmą między innymi aranżację estetyczną i funkcjonalną przestrzeni korytarza inspirowaną patronem szkoły, wątkami literackimi, zainteresowaniami i kompetencjami uczniów. Stworzymy strefy do odpoczynku, czytania, rozwijania twórczości plastycznej, muzycznej oraz kreatywności i  rekreacji.

Serdecznie zapraszam i do zobaczenia w twórczym działaniu ☺

Z nadzieją na liczny i niezawodny udział

Mirosław Wójcik