Marcin Stec

W dniach 7-9 października 2022 r. w Poznaniu w ramach Poznań Game Arena odbyły się I Ogólnopolskie Mistrzostwa IT. Do Mistrzostw we wszystkich kategoriach zgłosiło się 2201 drużyn.

Drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie: Michał Pyrzyna i Antoni Wojdat z VIb pod opieką Marcina Steca nauczyciela informatyki zajęła 7 miejsce w półfinałach co dało prawo udziału w finałach Mistrzostw IT.

Uczniowie rywalizowali w dywizji Robotyka, gdzie programowali roboty skonstruowane z zestawów LEGO Spike Prime. Był również czas na zwiedzanie starówki Poznania, Muzeum Powstania Wielkopolskiego oraz interaktywnego Muzeum Brama Poznania, a po rywalizacji drużyna odwiedziła stoiska na PGA, gdzie m.in. uczniowie testowali grę studentów z Uniwersytetu w Białymstoku.

Zapraszamy do galerii zdjęć>>>