Z radością informujemy, że prace naszych dwóch uczennic znalazły się wśród najlepszych prac nagrodzonych w VI edycji Powiatowego Konkursu przyrodniczo-plastycznego pt.: ”Świat owadów”.

Honorowy Patronat nad konkursem sprawowali: pani Ewa Joanna Gęca - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32 w Lublinie oraz pan dr Zbigniew Borkowski - Prezes Polskiego Koła Ekologicznego Okręg Środkowo –Wschodni.

Konkurs polegał na przedstawieniu jednego, kilku gatunków owadów, bądź też ekosystemu wraz z przedstawicielami świata owadów występujących w Polsce. W pracę należało wkomponować podpis wraz z opisem prezentowanego gatunku/gatunków.

W kategorii szkoły podstawowe kl. IV-VIII Kaja Samorańska z klasy 4b za przedstawienie ekosystemu domowego uzyskała tytuł laureatki (III miejsce).

Wyróżnienie natomiast otrzymała Weronika Werens z klasy 5c za przedstawienie gatunku motyla mieniaka tęczowca.

Zapraszamy do galerii prac wszystkich wyróżnionych i nagrodzonych uczestników.

Szkolni opiekunowie uczniów: p. Tomasz Dziak i p. Agnieszka Bancerz

Gratulujemy Kai i Weronice oraz życzymy kolejnych sukcesów! 🙂