Dawid i Michał 1Z dumą informujemy, że trzej uczniowie naszej szkoły osiągnęli wysokie wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PANDA z chemii dla klas 7. Laureatami zostali: Michał Boryc z klasy 7aIII miejsce i Dawid Król z klasy 7d V miejsce. Wyróżnienie zdobył Kacper Krukowski z klasy 7e VIII miejsce. Konkurs miał formę testu i sprawdzał wiedzę chemiczną uczniów z całej klasy siódmej. Warto podkreślić, że każda z odpowiedzi była punktowana – również błędna w postaci ujemnych punktów. Trudność ta niewątpliwie podniosła poprzeczkę rozgrywek. Konkurs był swoistym sprawdzianem wiedzy i umiejętności uczniów, jak również treningiem przez kolejnymi zmaganiami. W konkursie wzięło udział 19 uczniów z klas: 7a, 7b, 7d i 7e. Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają dyplomy uznania. Szkolnym opiekunem konkursu była p. Karina Nester, nauczycielka chemii.

Kacper 1

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

K.E.