Amelka

I Ogólnopolski Konkurs Multimedialno - Plastyczny „Jestem uczniem świata” zorganizowany został w ramach obchodów jubileuszu 60 - lecia Szkoły Podstawowej nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie.

Konkurs skierowany był do wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych i przeprowadzony w dwóch kategoriach – multimedialnej i plastycznej. „Ptasia szkoła” to temat prac konkursu plastycznego dla uczniów klas I – III.

Jury w składzie: przewodnicząca - dr hab. Anna Boguszewska, konsultant Wydziału Artystycznego Instytutu Sztuk Pięknych UMCS, profesor Katedry Wczesny Edukacji, członkowie - Anna Wójcik - Miron, instruktor kulturalno - oświatowy w Domu Kultury LSM, dr Jerzy Jarosiński, dyrektor SP nr 29 w Lublinie, przyznało tytuł laureata uczennicy naszej szkoły – Amelii Oleksy.

Dnia 6 czerwca 2020 odbyło się uroczyste spotkanie laureatów konkursu, w którym uczestniczyła także Amelka. Gala zorganizowana została w formie online.

Serdeczne gratulacje, Amelko!

praca-amelki.jpg