Dnia 16.02.2017r. grupa uczniów z klas I-VI zainteresowanych białym szaleństwem  (43 osoby) pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego z naszej szkoły wybrała się na stok narciarski do Chrzanowa. Wyjazd był znakomitą okazją do doskonalenia jazdy na nartach. Dodatkowym plusem okazała się słoneczna pogoda, która umożliwiła zdrowe i aktywne spędzanie czasu na dworze. Kadra nauczycielska zorganizowała uczestnikom zawody w slalomie narciarskim. Konkurencja zakończyła się wyłonieniem najlepszych, którzy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Do innych atrakcji tego dnia należały: konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie z wyjazdu, grillowanie kiełbasek oraz ciepły posiłek w pobliskiej karczmie oraz śpiewanie piosenek i recytacja wierszy w drodze powrotnej.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu spisali się bardzo dzielnie. Mieli okazję do nabycia nowych umiejętności  sportowych oraz rozwinięcia  techniki jazdy na nartach. Uczniowie niechętnie żegnali się ze stokiem w Chrzanowie, co świadczy tylko o tym, że wyjazd należy zaliczyć do bardzo udanych. W związku z tym, pojawiła się propozycja zorganizowania obozu zimowego w przyszłym roku, co spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz rodziców.

Nad organizacją i bezpieczeństwem podczas wyjazdu czuwali nauczyciele wychowania fizycznego w składzie: p.Anna Kazubek, p. Jerzy Jarosiński, p.Wilczyński Andrzej i p.Dariusz Harasymiuk