17 lutego 2017 r. w świetlicy szkolnej  odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Straży Miejskiej.

W ramach programu profilaktycznego aspirant Marta Mścisz i strażnik Kinga Gorbaczuk  poprowadziły warsztaty zatytułowane „Bądź kumplem, nie dokuczaj”.

W czasie spotkania dzieci określały cechy dobrego kolegi i dobrej koleżanki,  dyskutowały o tym, jak postępowanie innych może sprawiać przykrość, uczyły się reagować na niewłaściwe zachowania, wykonały prace plastyczne oraz obejrzały krótkie filmiki, uświadamiające, jaki wpływ na relacje z rówieśnikami ma dokuczanie.

Na zakończenie Pan Wicedyrektor Jerzy Jarosiński podziękował gościom za cenne rady  i wręczył pamiątkowe dyplomy.