rowerowa

Jak co roku, rozpoczynamy procedurę zdobywania karty rowerowej w naszej szkole.

Egzamin teoretyczny z przepisów ruchu drogowego odbędzie się w kilku terminach. Należy wybrać jeden z nich i zgłosić się z podpisanym przez rodzica oraz   wychowawcę arkuszem zaliczeń (dla tych ,którzy jeszcze nie otrzymali, (tu do pobrania).

Termin 1 –środa 23.05 godz.7.20 lub 8.00 sala 32

Termin 2 –czwartek 24.05 godz. 17.10 lub 17 .40 sala 32.

Egzamin praktyczny planujemy wstępnie na 6 czerwca (kwestia pogody) Ostatecznie termin będzie podany dzień wcześniej. Ewentualne teoretyczne egzaminy poprawkowe odbędą się w poniedziałek 4.06 o godz.16.05 w sali 32 oraz we wtorek 5.06 godz.8.00 sala 32.

Proszę o zapoznanie się z  "Procedurą zdobywania karty rowerowej" zamieszczonej na naszej stronie w menu Sport. Na stronach internetowych www.brd.edu.pl oraz 1000brd.pl uczniowie mogą spróbować swoich sił, sprawdzić swoją wiedzę oraz poćwiczyć teorię rozwiązując przykładowe testy.

Zapraszam i… powodzenia.

Tomasz Żak