eqstudents wizyta w szkole 4 20220922 1087070989

W dniach 11-12 kwietnia 2022 r. w Lublinie w ramach projektu „Rozwijanie inteligencji emocjonalnej uczniów” odbyło się pierwsze nie w wirtualnej rzeczywistości spotkanie z Partnerami projektu.

Drugi dzień pracy międzynarodowego teamu rozpoczęliśmy od wizyty Partnerów w naszej szkole.

Na naszych gościach ogromne wrażenie zrobili witający ich w strojach ludowych uczniowie.
W czasie spotkania  Dyrektor p. T. Hamryszczak wraz z nauczycielami naszej szkoły p. A. Gołębiowską, p. M. Pydą. p. A. Chrapowicką i p. A. Przywecką oraz przedstawicielką rodziców p. M. Gałus opowiedziały o ciekawych inicjatywach podejmowanych na rzecz wszechstronnego rozwoju naszych uczniów, jak również innych projektów realizowanych w szkole.

Nasi goście mieli też okazję, aby porozmawiać z uczniami, dla których z kolei spotkanie z Partnerami stanowiło okazję do sprawdzenie swoich umiejętności konwersacji w języku angielskim.

Dzięki zaangażowaniu i pracy uczniów ze świetlicy pod kierunkiem p. M. Głogowskiej mogliśmy wręczyć Gościom upominki – malowane na szkle charakterystyczne budynki Lublina.