Szanowni Państwo!

W związku z remontem kuchni w naszej szkole posiłki obiadowe będą wydawane w formie cateringowej. Posiłki dostarczać będzie firma AGHiH Kępa Paweł – Krężnica Jara. Cena posiłku dwudaniowego z napojem wynosi 4,00zł.

Posiłki wydawane będą od dnia 05.09.2022 roku. Podstawą zapisania dziecka na obiady jest złożenie karty zgłoszeniowej do dnia 01.09.2022 roku ( karta znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce stołówka).

Na czas trwania cateringu opłaty prosimy dokonywać na konta indywidualne uczniów do dnia 15 danego miesiąca.

Każdą rezygnację z posiłku cateringowego prosimy zgłaszać do godziny 745 w dniu nieobecności dziecka w pokoju nr 2, mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W przypadku nie odwołania obiadu w powyższym terminie odliczenia nie będą dokonywane.

W przypadku pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu 81 525 22 84 wew 15 z p. Magdaleną Tarnowską – intendent.