P&R#Admins

Święta Wielkiej Nocy zbliżają się wielkimi krokami, w związku z tym faktem w poniedziałek 26 marca br. w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty wielkanocne poświęcone tworzeniu świątecznych dekoracji.

Uczniowie klas: II a, III b, III e pod kierunkiem nauczycieli: Moniki Kozak, Anny Słobody, Elżbiety Garbackiej oraz z gościnnym udziałem Wicedyrektora Jerzego Jarosińskiego z ogromnym zaangażowaniem wykonali m.in.: baranki, zajączki, koszyczki. Dzieci wykazały się umiejętnością dokładnego wycinania i sklejania elementów by wykonać wielkanocne ozdoby. Użyto wielu różnorodnych elementów takich jak: płatki owsiane, gazety, sznurek lniany, plastikowe łyżeczki, pomponiki, wstążeczki, a także zużyte plastikowe butelki. Uczestnicy zaprezentowali zdolności plastyczne i wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Zajęcia zakończyły się wspólną wystawą prac.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach.