praca grupy

Jednym z rezultatów projektu „Rozwijanie inteligencji emocjonalnej uczniów” jest stworzenie dla nastolatków w wieku 11 – 15 lat gry hybrydowej tzn. takiej, która łączy działanie w świecie wirtualnym z tym w świecie realnym, która przyczyniać się będzie do podnoszenia kompetencji młodzieży w zakresie inteligencji emocjonalnej.

Oczywiście na etapie projektowania gry, bardzo ważna jest dla nas opinia na temat koncepcji gry tych, do których jest ona adresowa. W dniu 8 grudnia 2022 r. odbyło się spotkanie grupy fokusowej, w skład której wchodziły uczennice i uczniowie z klas VI – VIII. Opinia naszych młodych ekspertów była dla nas bezcenna, a uzyskane podczas rozmowy wnioski z pewnością przyczynią się do stworzenia gry, po którą młodzi ludzie z chęcią będą sięgać.