ksiga pamitkowa stulecia niepodlegoci 18 20191112 2098331689

W bieżącym roku szkolnym, z okazji 101. rocznicy odzyskania Niepodległości, Księga Pamiątkowa Stulecia Niepodległości Polski  „Stu Polaków na Stulecie Niepodległości” Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie została wypożyczona Filii nr 24 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie, ul. Juranda 7. Wyłożeniu Księgi w Bibliotece towarzyszy okolicznościowa wystawka plakatów.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku szkolnym Księga była prezentowana w czasie Dnia Otwartego Szkoły oraz wyłożona w miesiącach maj-czerwiec w Filii nr 26 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie, ul. Leonarda 16.

Księga przedstawia 100 plansz formatu A2 poświęconych najbardziej zasłużonym dla Ojczyzny Polakom, wybranych w drodze konkursu, w którym wzięło udział kilkuset uczniów naszej Szkoły. Wybrane prace połączono w oprawną Księgę Pamiątkową Stulecia Niepodległości Polski.

KSIĘGA:klik

R.S.